O szkole


Naszą misją jest rozbudzenie w uczniach entuzjazmu wobec matematyki, zdiagnozowanie trudności, jakie towarzyszą im w jej nauce, a przede wszystkim zbudowaniu w uczniach pewności siebie niezbędnej w osiąganiu ich edukacyjnych celów. 

2 (2)

  • Feynman International School jest miejscem, w którym nadrobisz zaległości, wyleczysz się ze strachu przed sprawdzianami, a także przygotujesz się do egzaminów i konkursów.
  • Nasze zajęcia nie są zwykłymi korepetycjami: każdy kurs ma dokładnie zaplanowany program, tworzymy własne zeszyty ćwiczeń, monitorujemy postępy naszych uczniów dzięki pracom domowym i regularnym testom.
  • Wyniki naszych kursantów na sprawdzianach, egzaminach i konkursach są odzwierciedleniem entuzjazmu jaki zaszczepiany jest w nich podczas zajęć.
  • „Pleasure of finding things out”, czyli przyjemność z odkrywania rzeczy była według naszego patrona Richarda Feynmana największą nagrodą za naukę – dlatego to właśnie radość z poznawanego materiału leży u podstaw naszego podejścia do nauczania.
  • Zajęcia w Feynman International School powinny być traktowane jako ważne uzupełnienie zajęć szkolnych z matematyki.
  • W naszej szkole pielęgnujemy zaciekawienie matematyką i wypracowujemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Właśnie te dwa zadania są dla nas priorytetem.

Sprawdź jak uczymy matematyki!

Lata nauki, doświadczeń, prób i błędów doprowadziło nas do wypracowania najskuteczniejszej metody nauki matematyki dostępnej dla każdego. Dowiedz się więcej!

Poznaj naszą kadrę
nauczycieli!

Wszystkich prowadzących nasze kursy cechuje ogromny zapał do pracy z młodzieżą, entuzjazm i cierpliwość w tłumaczeniu zagadnień. Dowiedz się więcej!